درباره کلمان

تاریخچه شرکت کلمان

شرکت بازرگانی آسانسور کلمان در آبان‌ماه ۱۳۹۱ با محوریت فروش قطعات آسانسور تاسیس گردید و پوشش احتیاجات و ملزومات باکیفیت آسانسور را هدف اولیه‌ی خویش قرار داد.

اینک این مجموعه با بیش از 10 سال سابقه در زمینه‌ی تامین و فروش قطعات آسانسور، و حضور موفق در نمایشگاه‌های متعدد صنعت ساختمان با تجربه‌ای که برآمده از دانش تخصصی و نیاز بازار و ذینفعان است، بهترین‎ خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

آز آنجا که یکی از مشکلات پیشِ روی کسانی که قصد خرید و نصب آسانسور در ساختمان‌های خود را دارند انتخاب قطعات مناسب است، شرکت کلمان با دارا بودن دانش تخصصی در زمینه‌ی قطعات و خدمات، و نیز پیمایش علمی بازار هدف، اقدام به تهیه‌ی پکیج‌‌هایی نموده است تا این مشکل را برای شهروندان گرامی مرتفع گرداند.

از آنجا که استفاده از پکیج‌های خارجی ممکن است بعضا با قیمتی بسیار بالا و هزینه‌ای گزاف به دست مصرف‌کننده برسد، تیم تخصصی کلمان سه نوع پکیج را متناسب با نیاز بازار و تقاضای مشتریان طراحی کرده و پس از بررسی و پژوهش فراوان قطعاتی را از بهترین برندها و متناسب با این سه پکیج انتخاب نموده است.

این قطعات بهترین سازگاری را با سایر قطعات دارا هستند و متناسب با پکیج پیشنهادی، قیمت و مورد مصرف متناسب با آن دارند. شرکت کلمان تا کنون قطعات بیش از ۵۰۰۰ دستگاه آسانسور را در شهرهای شیراز، بندرعباس، بوشهر و یاسوج به طور اخص، و در شهرهای تهران، تبریز، استان خوزستان و شهرهای شمالی به طور پراکنده، در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است.

گواهینامه های کلمان

حضور فعال و موفق در نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس:

  • هفتمین و هشتمین نمایشگاه انبوه سازی، املاک و مستغلات
  • ششمین و نهمین نمایشگاه مصالح، تجهیزات و فناوری‌های ساختمان
  • سومین و چهارمین نمایشگاه درب، پنجره و صنایع وابسته

انتخاب به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه بین المللی فارس در سال‌های ۹۴ و  ۹۵

انتخاب شرکت کلمان به عنوان نماینده مجاز محصولات ویتور توسط شرکت کوپل آسانسور

دریافت درجه‌ی طلایی (عاملیت برتر)  از سوی شرکت اتوماتیک یاران به عنوان بزرگترین تولید‌کننده انواع درب‌های تمام اتوماتیک و موتور گیربکس آسانسور در کشور

دریافت گواهینامه عاملیت فروش توسط شرکت دیائوی چین

لوگو برند کلمان 

برند کلمان در سال ۱۳۹۱ طراحی و ایجاد شده است و مانند سایر شرکت‌ها و بازرگانی‌های قطعات آسانسور و پله برقی داری یک لوگوی بصری است. طرح لوگو کلمان در کنار ظرافت و سادگی کاملا گویای نام برند و حوزه کسب و کار برند کلمان است. در طراحی لوگو کلمان از اشکال هندسی زاویه دار مستطیل و مثلث استفاده شده است که مفاهیمی چون اطمینان، کار حرفه‌ای، تکنولوژی، دقت و سازماندهی را در ذهن القا می‌کند و همچنین در طراحی این لوگو از سه رنگ سازمانی کاربردی استفاده شده است.

برند لوگو کلمان

لوگو کلمان در اكتبر ٢٠١٩ دست خوش تغییراتی شده است که این تغییرات به ظرافت لوگو برند افزوده است. در تصویر زیر حالت قبلی لوگو برند کلمان را در سمت چپ و حالت فعلی و جدید لوگو کلمان را در سمت راست می‌توانید مشاهده کنید.

لوگو برند کلمان


مدیر عامل کلمان

متولد چهارم آذرماه ۱۳۶۹، فرزندی رشید، از محله اردشیری شهر قائمیه فارس، نامش فرشید و شهرتش رضازاده است.

مدیریت بازرگانی را در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد واحد شیراز آموخته. علاقمند به ورزش و سفر، و اگر اوقات فراغتی داشته باشد به مطالعه می پردازد.

در بین فعالین آسانسور، در جنوب کشور، به جرأت می‌توان گفت کمتر کسی است که نام او را به عنوان فردی موفق در عرصه تجارت آسانسور نشنیده باشد. در محافل و انجمن های تخصصی، از او به نیکی و صداقت یاد می‌شود. جوانی خوش قد و قامت، با پشتکار و خستگی‌ناپذیر.

آنچه که این مدیر موفق را از سایرین متمایز می‌کند، نگاه متفاوت او به زندگی است. او از دیدگاه و ایدئولوژی کاملا منحصربفرد و مثبت برخوردار است. تقریبا پیش بینی یا نقطه نظر منفی در مورد محیط پیرامون خود ندارد.

اوقاتی نه چندان طولانی را که در کنارش سپری کنی، از نحوه قدم زدن، نشستن و نگاه کاوشگر او، می‌توان به تأثیرگذار و قوی بودن، شخصیتش پی ببری.

فرشید رضازاده اولین فرزند از یک خانواده ۵ نفره و تنها فرزند پسر از پدر و مادری است که باید آنها را به خاطر نوع تربیت و سبک زندگی موثرشان تحسین کرد. پدر و مادری که توانسته‌اند مدیری شریف و آزاده را در دامان پر مهر و ارزشمند خود پرورش دهند.

بی‌شک درختان پربار، در زمین پراصالت، ریشه دوانده‌اند و از خاک غنی بهره‌مند شده‌اند.

فرشید رضازاده، مدیری است که کمترین دلبستگی و تعلق خاطری نسبت به عنوان شغلی خود ندارد و بسیاری اوقات، او را در قالب یک کارمند بسیار ساده، در حال ایفای نقش می‌یابی. از انجام هیچ وظیفه و کاری در داخل و خارج از مجموعه، ابایی ندارد.

در زندگی او، همیشه رفاقت بر رقابت اولویت دارد. توانمندی و جدیت، در کنار خوش‌رویی، نوع‌دوستی و آزادگی، فرشید رضازاده را تبدیل به انسانی جذاب کرده که کانون توجه بسیاری از اطرافیانش است.

به راحتی می‌توانیم ادعا کنیم که ویژگی‌های شخصیتی این مدیر جوان، تغییراتی را در تعریف علمی و تئوریک مدیریت داده است که شاید خوشایند متخصصان و صاحبنظران این علم نباشد. اما موفقیت وی را در پی داشته است.

این مدیر خوشرو، منعطف و جدی، در کلیه شعب بازرگانی کلمان، منتظر حضور تمام فعالان عرصه آسانسور است.

مدیر فروشگاه بوشهر

عباس رستمی،  از سال ۱۳۹۱ تاکنون ، مدیر جوان شعبه کلمان در بوشهر است که همراه با یک گروه پنج نفره‌ی متعهد، این مجموعه را در جنوب کشور اداره می‌کند.
مدیریت، شایسته‌ترین پاداش برای تلاش و تعهد این جوان با‌انگیزه است که روزهایی را در پست‌های حمل و نقل، انبارداری، و امور اداری، گذرانده است.
عمر فعالیت این مدیر جوان و سخت‌کوش، در کلمان، به ۷ سال می‌رسد. درست چند سال پس از طی دوران بسیار سخت مالی و شغلی و انجام تلاش‌های بی‌وقفه که با مسئولیت سنگین خانواده، توأم شده بود.

تلاشهایی که تنها و تنها برای او، امرار معاش و گذران زندگی معمولی را در پی داشت.
و او اکنون، یک مدیر ۲۹ ساله‌ی باتجربه است که در کنار فرشید رضازاده‌ی جوان‌تر، و سایر مدیران هدفمند کلمان، مجموعه‌ای کم‌نظیر را اداره می‌کنند.
میزان عشق و علاقه به پیشه‌اش را، می توانید از طراحی دفتر کارش حدس بزنید …

عباس رستمی، با افتخار، بزرگترین سرمایه‌اش  را مشتریانش می‌داند و همه‌ی آنچه که به عنوان دارایی او قلمداد می‌شود، مدیون آنها است.
او بر این باور است که رضایت مشتری مهمترین انگیزه و عامل جاودانگی ، تمام فعالیت‌هاست.
عباس رستمی با قدرت و باوری قوی اعلام می‌کند:
مشتریان کلمان بدانند و آگاه باشند که، تضمین کیفیت کالا و تحویل به‌موقع و عمل به تعهدات، محور تمام مبادلات با کلمان است و هر گونه انتقاد منطقیِ مشتری را به جان می پذیریم .


او با نگاهی سخاوتمندانه، فرشید رضازاده را فردی بسیار توانمند ، صبور و آینده‌نگر می‌‍‌داند و از اینکه در کنار او به عنوان یک عضو موفق کلمان، در حال پیشرفت است، احساس افتخار، رضایت و آرامش کامل دارد.

مدیر فروشگاه خدمات

مهدی خودکامه، اولین روز زمستان سال ۱۳۶۸ در شهر شیراز به دنیا آمد. و از بخش مکانیک هنرستان فنی شهید باهنر فارغ‌التحصیل شد. او در سال ۱۳۸۵، وارد دنیای آسانسور شد و به عنوان یک نصاب آسانسور کار خود را آغاز کرد. خودکامه چندین سال، در این رشته به عنوان کارگر، نیروی فنی، پیمانکار و مدیر فنی کار کرده است.

به کلیه‌ی مراحل و شاخه‌های آسانسور اعم از آهن‌کشی، درب و ریل، مکانیکی و راه‌اندازی تسلط کامل دارد و از سال ۱۳۹۱ به عنوان نیروی فنی، با کلمان آغاز به کار کرد.

مهدی خودکامه بر این باور است که حضورش در کلمان سبب بروز اتفاقات عجیب و جالب و بعضا بسیار به‌یادماندنی و دوست‌داشتنی بوده است. او حتی در یک بازه‌ی زمانی، برای مدتی کلمان را ترک می‌کند و بعد از چند مدت، دوباره چرخ روزگار او را به کلمان می‌کشاند.

خودکامه در جایی از کلمان به عنوان عامل تکامل شغلی، انسانی و اخلاقی خود یاد کرده است و گفته: ”تمام تلاش خود را در جهت همکاری با آقای فرشید رضازاده به عنوان مدیرعامل و مجموعه کلمان به کار خواهد گرفت.“

ویژگی منحصربه‎فرد این مدیر، احساس مسئولیت او در تمام قسمت‌هایی است که حتی او به صورت رسمی هیچ وظیفه‌ای در قبال آن ندارد، اما با این وجود، انجام وظیفه در تمام بخش‌ها در حد توان خود را مانند یک تکلیف می‌داند.

مهدی خودکامه، فردی کاملا مسلط به کلیه قسمت‌های آسانسور است، به طوری که مدیرعامل مجموعه کلمان با اعتماد کامل، مسئولیت بخش مدیریت خدمات دفتر شیراز را به وی سپرده است و شعبه‌ی خدمات شیراز کلیه موفقیت خود را مرهون تلاش، تعهد و پشتکار این مدیر جوان و پرانگیزه و صادق می‌داند.

مدیر فروشگاه باهنر

احسان سرمست در شهر شیراز، و در آخرین لحظات تابستان، روز ۲۹ شهریور ماه به دنیا آمد.

سرمست در ابتدای روزهای جوانی و پس از گذراندن رشته‌ی حسابداری در دانشگاه شیراز،  تحصیل را نیمه‌تمام رها کرد و به دلیل علاقه و استعداد خاص در زمینه‌ی فروش، به این شغل روی آورد و ۱۳ سال در پیشه‌ی تولید، واردات و فروش پوشاک تجربه اندوخت.

پس ازآن به مدت دو سال با هدف اندوختن تجربه‌ی بیشتر به مدیریت کافی شاپ روی آورد و همزمان مدیریت فروش یک کانون تبلیغاتی معتبر را بر عهده گرفت. سرمست اما، خیلی در آنجا دوام نیاورد و در طی یک اتفاق به پیشنهاد یارغار خود، فرشید رضازاده به کلمان قدم نهاد و در سن ۲۹ سالگی فعالیت خود را در کلمان آغاز کرد و از آن زمان به عقیده‌ی خودش، رویدادهای خوش یمنی برای او رقم خورد.

موفقیت سرمست طی مراحل پیشرفت، در حوزه‌ی ارتباط با مشتری و فروش، مهمترین دستاوردهای حضور احسان سرمست در گروه کلمان است.

عشق و علاقه وافر به کار، نتیجه‌ی احترام فوق‌العاده‌ی زیاد فرشید رضازاده به عنوان مدیرعامل به همکاران و عدالت‌محوری فعالیتهای شرکت است.

از محاسن حضور در کلمان هم‌یاری و دلسوزی و تعهد و پشتکار یکسان اعضای تیم نسبت به مجموعه است. احسان سرمست در بخش مدیریت فروش دفتر شیراز

مدیر مالی

حسن‌علی نوروزی، مشاور مالی و حسابدار، اهل شیراز، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری از دانشگاه زند دانش گستر شیراز می باشد.

وی به کایزن معتقد است و لازم میداند به منظور به‌روز نگه داشتن اطلاعات خود علاوه بر مطالعه و تحقیق و پژوهش در سمینارها و همایش‌هایی که در حوزه‌های مرتبط با مدیریت ، امور مالی و مالیاتی و بیمه‌ای برگزار می‌شود حضور پیدا کند و همیشه سعی در به‌روز نگه‌داشتن اطلاعات خود در زمینه‌های مختلف دارد.

آقای نوروزی، انجام مدیریت متمرکز امور مالی و اداری و سازمانی شعب کلمان را مهمترین مزیت مدیریتی شرکت کلمان می‌داند و معتقد است با رقابتی‌تر شدن محیط کسب ‌وکارها و صنایع، برای کسب سهم بیش‌تر از بازار و افزایش سودآوری، باید اثربخشی فرآیندهای سازمانی را بهبود بخشید و هزینه ‌ها را کاهش داد؛ برای این منظور نظام تصمیم‌گیری سازمان نیازمند این است که توانمندتر و چابک‌تر شود تا به تصمیمات سریع، دقیق و هوشمندانه‌‌تری دست یابد.

وی با داشتن تیم مهندسی نرم‌افزار و مالی باتجربه و متخصص توانسته پیوندی میان علم حسابداری و مهندسی نرم افزار ایجاد کند و با راهکار‌های نرم‌افزاری بر اساس استانداردهای روز مطرح در دنیا و هوش تجاری به مدیران موفق بسیاری از شرکت‌های مطرح چون مجموعه‌ی بزرگ بازرگانی کلمان یاری رساند.

این مدیر باتجربه از سال ۹۵ تا کنون به عنوان مدیر امور مالی و اداری و یکی از ارکان قدرتمند بازرگانی کلمان مشغول به فعالیت بوده است.

حسن‌علی نوروزی، آقای رضازاده را فردی پرانرژی ، شاد و پرانگیزه معرفی می‌کند که همیشه و در همه حال تمایل به پیشرفت دارد. وی در ادامه از آقای رضازاده به عنوان فردی نتیجه‌گرا و حامی طرح‌های نو و توسعه‌ای و امیدوار به آینده یاد می‌کند .

شنا، پیاده‌روی و کوه‌نوردی و در کنار آن مطالعه و برخورداری از کتابخانه‌ای بزرگ از سرگرمی‌های این مدیر علاقه‌مند به کسب اطلاعات است. او فردی امیدوار به آینده، صبور، تلاشگر و معتقد به فراگیری دانش و انتقال آن به سایرین است. دارای حافظه‌ای خوب ، علاقه‌مند به تدریس حسابداری و کامپیوتر و علاقه‌مند به شعر و سفر است.

مدیری با چنین ویژگی‌های تأثیرگذار را می‌توان در پست مدیریت مالی و ادرای بازرگانی کلمان ملاقات کرد.

واتساپ
واتساپ
پاسخگوی سوالات شما هستیم