رویه های بازگرداندن کالا

از آنجا که قیمت قطعات و تجیهزات آسانسور و پله برقی بر اساس نرخ ارز روزانه تعیین می‌شود، و همچنین وجود نوسانات در بازار ارز، بازگردانی سفارش‌های ثبت شده منوط به یکی از موارد زیر است:

۱- خریدار پس از ثبت سفارش و واریز آنلاین هزینه، در همان روز و پیش از اقدام واحد فروش اینترنتی جهت تامین و ارسال محموله از طریق شماره تماس ۰۷۱۳۸۰۸ با واحد فروش اینترنتی تماس و درخواست لغو سفارش را داشته باشد.

۲- از آنجا که سفارشات ثبت شده پس از ۳ روز کاری تحویل داده می‌شود، در روز نخست یا نهایت روز دوم محصولات خریداری شده مشتری ارسال خواهد شد. در صورتی که مشتری پیش از ارسال محموله با واحد فروش قطعات آسانسور تماس حاصل فرماید و درخواست لغو سفارش را داشته باشد، با توجه به توافق فی مابین امکان لغو سفارش وجود خواهد داشت.

۳- در صورتی که سفارش مشتری به آدرس ثبت شده تحویل داده شود و مشتری از خرید خود منصرف شده باشد، بازپس‌گیری محموله تنها منوط به توافق و رضایت از سمت فروشگاه کلمان خواهد بود. در صورت رضایت هزینه ارسال اولیه و ارسال دوباره به انبار برعهده خریدار خواهد بود.

۴- در صورتی که محصول تحویل خریدار داده شود و خریدار اقدام به باز نمودن بسته‌بندی و پک محصول کند، باز‌پس‌گیری محصول امکان‌پذیر نخواهد بود.

واتساپ
واتساپ
پاسخگوی سوالات شما هستیم